Logo
Loading

Ured

Ured

Naš ured se sastoji od niza inženjera raznih struka koji zajedno rješavaju izazove s kojima se susrećemo tijekom procesa projektiranja i građenja, te ostalih inženjerskih i konzultantskih usluga u kojima svakodnevno sudjelujemo.

Mislav Muršić
Mislav Muršić, mag. ing. arch.

arhitekt / projektant
mislav.mursic@urbaneideje.hr

Ana Podobnik
Ana Podobnik, mag.ing.arch.

ovlaštena arhitektica / projektantica
ana.podobnik@urbaneideje.hr

Andrea Hlastec
Andrea Hlastec, mag.ing.arch.

ovlaštena arhitektica / projektantica
andrea.hlastec@urbaneideje.hr

Ivana Družinec
Ivana Družinec, dipl.ing.arh.

arhitektica / projektantica
ivana.druzinec@urbaneideje.hr

Nikola Matuhina
Nikola Matuhina, mag.ing.arch.

ovlašteni arhitekt / projektant
nikola.matuhina@urbaneideje.hr

Nikolina Pavlović
Nikolina Pavlović, mag.ing.arch.

ovlaštena arhitektica / projektantica
nikolina.pavlovic@urbaneideje.hr

Karlo Barta
Karlo Barta, mag.ing.arch

arhitekt / projektant
karlo.barta@urbaneideje.hr

Damjan Odeljan
Damjan Odeljan, mag.ing.arch

arhitekt / projektant
damjan.odeljan@urbaneideje.hr

Leon Kečkeš
Leon Kečkeš, mag. ing. arch.

arhitekt / projektant
leon.keckes@urbaneideje.hr

Vesna Rajkovača
Vesna Rajkovača, mag. ing. arch.

ovlaštena arhitektica / projektantica
vesna.rajkovaca@urbaneideje.hr

Karolina Bartolović
Karolina Bartolović, mag. ing. arch.

ovlaštena arhitektica / projektantica
karolina.bartolovic@urbaneideje.hr

Andrija Šokman
Andrija Šokman, mag.ing.aedif.

ovlašteni projektant / nadzorni inženjer građevinarstva
andrija.sokman@urbaneideje.hr

Goran Prpić
Goran Prpić, dipl.ing.građ.

ovlašteni projektant / nadzorni inženjer građevinarstva
goran.prpic@urbaneideje.hr

Jakov Perišić
Jakov Perišić, mag.ing.aedif.

ovlašteni projektant / nadzorni inženjer građevinarstva
jakov.perisic@urbaneideje.hr

Marko Ožbolt
Marko Ožbolt, dipl.ing.građ.

ovlašteni projektant / nadzorni inženjer građevinarstva
marko.ozbolt@urbaneideje.hr

Romana Budiselić
Romana Budiselić, mag.ing.aedif.

ovlaštena projektantica / nadzorna inženjerka građevinarstva
romana.budiselic@urbaneideje.hr

Josip Biber
Josip Biber, dipl.ing.građ.

projektant / nadzorni inženjer građevinarstva
josip.biber@urbaneideje.hr

Martina Jazbec
Martina Jazbec, mag. ing. aedif.

nadzorna inženjerka građevinarstva
martina.jazbec@urbaneideje.hr

Fran Tomičić
Fran Tomičić, univ. mag. ing. aedif.

suradnik projektanta građevinarstva
fran.tomicic@urbaneideje.hr

Grga Aleksić
Grga Aleksić, mag.ing.aedif.

suradnik projektanta građevinarstva
grga.aleksic@urbaneideje.hr

Matija Majcen
Matija Majcen, mag.ing.aedif.

projektant
matija.majcen@urbaneideje.hr

Radovan Tomšić
Radovan Tomšić, ovl.ing.el

ovlašteni inženjer elektrotehnike projektant / nadzorni inženjer
radovan.tomsic@urbaneideje.hr

Ivan Špoljarić
Ivan Špoljarić, mag.ing.comp.

projektant
ivan.spoljaric@urbaneideje.hr

Josip Šiljeg
Josip Šiljeg, dipl.ing.el.

ovlašteni inženjer elektrotehnike
josip.siljeg@urbaneideje.hr

Luka Mikuša
Luka Mikuša, univ. bacc. ing. el. techn. inf.

pomoćni poslovi pri projektiranju
luka.mikusa@urbaneideje.hr

Marko Bašić
Marko Bašić, dipl.ing.geod.

ovlašteni inženjer geodezije projektant
marko.basic@urbaneideje.hr

Ozren Resanović
Ozren Resanović, dipl.ing.geod.

ovlašteni inženjer geodezije projektant
ozren.resanovic@urbaneideje.hr

Vedran Šer
Vedran Šer, geod.teh.

geodetski tehničar
vedran.ser@urbaneideje.hr

Ranko Blažina
Ranko Blažina, bacc.ing.inf

dizajner
ranko.blazina@urbaneideje.hr

Tea Martinac
Tea Martinac, mag.ing.aedif

BIM manager
tea.martinac@urbaneideje.hr

Filip Andabaka
Filip Andabaka, univ.bacc.aedif.

BIM manager
filip.andabaka@urbaneideje.hr

Ivana Ćurić
Ivana Ćurić,

asistentica uprave
ivana.curic@urbaneideje.hr

Maja Golubić
Maja Golubić,

asistentica asistenta voditelja
maja.golubic@urbaneideje.hr

Martin Blažević
Martin Blažević,

tehnički suradnik u odjelu administracije
martin.blazevic@urbaneideje.hr

Igor Rizmanovski
Igor Rizmanovski, dipl.iur

voditelj pravnih poslova
igor.rizmanovski@urbaneideje.hr

Želimir Dropuljić
Želimir Dropuljić,

savjetnik uprave

Inoslav Krnić
Inoslav Krnić,

asistent voditelja
inoslav.krnic@urbaneideje.hr

Berislav Novaković
Berislav Novaković,

voditelj razvoja poslovanja / voditelj ureda
berislav.novakovic@urbaneideje.hr

Andrijana Crnjac
Andrijana Crnjac, mag. ing. agr.

voditeljica operativnih poslova i marketinga
andrijana.crnjac@urbaneideje.hr

Bojan Horvat
Bojan Horvat, dipl.ing.građ.

prokurist
bojan.horvat@urbaneideje.hr

Mate Baričević
Mate Baričević, dipl. ing. građ.

direktor
mate.baricevic@urbaneideje.hr

Roko Dropuljić
Roko Dropuljić, dipl.ing.građ.

direktor / kumordinar
rdropuljic@urbaneideje.hr